Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek a kis guppikal?

Mit tegyek a kis guppikal?

Figyelt kérdés

Kb 50 újszülött guppi van jelenleg egy 54L akváriumban. Hogyan különítsem el őket? Pár apró trükköt,tanácsot tudnátok adni?! Attol félek,hogy nagyon le terhelik az akváriumom.



Jelenleg így fest a dolog:


[link]


[link]



2016. máj. 21. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:

mit akarsz kezdeni velük, mert kutyának se fognak kelleni?

lassan a vizet is nagyon lefogják terhelni, etesd fel őket valami hallal.

2016. máj. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szivem szerint fel nevelném őket, de maximum egy 20-25L akva férne el még a lakásban... szerintem az is kicsi lenne nekik.
2016. máj. 21. 10:26
 3/6 anonim válasza:
Ennyi guppi simán fel tud nevelődni egy 54literesben, ha nincs más fajta hal mellettük akkor biztosan életben maradnak. Annyit tudsz még tenni hogy kiveszel pár növényt a nagyobb mozgástér érdekében.
2016. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
normális vagy előző? 50 kis guppy plusz a többi hal( neon+ felnőtt guppyk) ennyi halnak legalább 200 literes akvárium kell. 25 liter nem is alkalmas ha tartáshoz, nem hogy 50 guppynak. 30-40 liter 6-7 hímnek elég hosszú távon. annyira le fog romlani a víz, h elkezdenek nőni, h az összes hal veszélybe lesz.
2016. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig én is értem a dolgot, hogy ez igy sok.... de mit és hogyan kellene csinálnom?? Van egy 25L gömb akváriumom,de ha jól tudom tiltják a hal tartást abban.... szóval inkább a jó tanácsokat és a praktikákat várnám! :)
2016. máj. 21. 15:10
 6/6 anonim ***** válasza:
9%
te degenerált vagy? vegyél egy 200 literest akváriumot,más opció nincs... 50 hal nagyon sok..
2016. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!