Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mindenféle hal megeszi a...

Mindenféle hal megeszi a kicsiket?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
A szájköltők nem.
2016. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És a növényevők sem, mint pl. a ponty.
2016. jún. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
a szifó is főként növényevő, mégis rekord sebességgel eszi meg az utódjait.
2016. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A válaszokhoz tegyük hozzá, hogy az akvárium egy természetellenesen kicsi tér és esetenként még igazi búvóhelyet jelentő dús növényzet sem található benne. Egyébként is a természet ezt valóban úgy oldja meg, hogy az ivadéknak csak 1-2%-a éri meg a felnőttkort.
2016. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tegnap este fedeztem fel egy pici sárga halacskát az aksiban. Szerintem szifó lehetett,mert már régóta gyanúsak voltak nekem a nagyok. Többet nem láttam.

Lehetséges hogy csak 1született?


Elég vegyes az aksim. Van benne molly,guppy,dánió,neon,házmester,anci na meg szifó

2016. jún. 6. 11:27
 6/8 anonim ***** válasza:

biztosan megették . ha gyanúsan nagy egy hal hasa,akkor érdemes külön venni. amikor lefialt pedig elvenni az anyát tőlük. egy kisebb nevelő aksiban felnevelni a halakat. és ha már jól megnőttek akkor visszaengedni a többi közé.

amúgy nem kötözködés,de szerintem túl sok fajtát tartasz együtt.

és igaza van a többieknek,ha van sok növény és bújkáló akkor van esélye a kishalaknak a túlélésre. de persze nem egy 50 literben,hanem jóval nagyobb helyben

2016. jún. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
200liter az akvárium,van rengeteg növény búvóhely. Én nem szeretném őket szaporítani! Mit csináljak a kishalakkal,ha legközelebb is lesznek?! Gonoszság ha hagyom inkább őket. Lehet a molly is fog majd szülni,azokat is megeszik?
2016. jún. 6. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
megeszik azokat is, miért lenne gonoszság? a természetbe is ez történik.
2016. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!