Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A sziámi harcoshal nősténye...

A sziámi harcoshal nősténye is agresszív a többi halakkal szemben, vagy őt lehet más halakkal együtt tartani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
a nőstény betta békés hal, de megfelelően nagy helyen a hím sem veszélyes a gyorsabban úszó halakra.
2010. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

A hímet nekem ki kellett venni az akváriumból 54 L.A mollikat kergette és oda oda csípett nekik.Pedig bujkáló,növény minden van.Vagy esetleg kicsit hamar vettem ki?Ahogy hazahoztuk őket egyből nekik esett és én ki is vettem a bettust.Elképzelhető,hogy megszokja őket egy idő után,vagy maradjon külön aksiban?

2010. ápr. 12. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd vissza nyugodtan! Nekem a Gurámikat kergette 1-2 napig aztán megunta!
2010. ápr. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem 43 literesben egyszer kétszer megkergette a gurámit első nap de azóta leszokott róla 1 nap után, de akkor se bántotta csak meghajtotta kicsit
2010. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!