Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sórákon kívül mivele lehet...

Sórákon kívül mivele lehet még felnevelni a kis vitorlásokat?

Figyelt kérdés

Már próbáltam mindennel, tört lemezessel, tört granulátumokkal, már vettem folyékony tápszert, ami 10%-ban sórákot is tartalmaz, úgy látom eszik is, de folyamatosan pusztulnak el.

A kikeltetésig eljutottam, de a felnevelés szinte lehetetlennek tűnik.



2016. jún. 10. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a sórák elég nagy. cyclopsot vegyél. mekkora helyen vannak? mivel szűröd a vizüket? egy nap hányszor kapnak enni? Mennyi vizet cserélsz?
2016. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

20 literes akvárium.

Aquael Fan mini.

napi 50%-os vízcsere használt vízzel az akváriumból.

Naponta 3-4 alkalommal kapnak enni.

Ez az alom a folyékony JBL NobilFluid Artemia folyékony tápot kapják.

Megin úgy a 3. nap körül kezdtek el elpusztulni. Az előző két alom is így járt, pedeg ezek most mást kapnak enni.

2016. jún. 10. 15:49
 3/6 anonim ***** válasza:

a kaja jó, az akvárium nagyon kicsi. 100-150 literes kellene legalább neveldének is. annak az 50-100 kishalnak. miért a másik akvából csinálod a vízcserét?

tele lehet nitráttal. simán lehet ez is a gond.

2016. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szóüval szerezz be egy 100-150 literes akvát , meg egy rendes szűrőt , mert különben sose lesznek normális halak az ivadékokból. ha egyáltalán túlélik.
2016. jún. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy nitrát, ammónia teszt nem ártana.
2016. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
inkább a vizedbe keresd a hibát, ne a kajába.
2016. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!