Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 literben hány nőstény...

Analpredator kérdése:

54 literben hány nőstény betta tartható?

Figyelt kérdés
Egyedül lennének az akváriumban sok növénnyel és bujkálókkal.

2016. jún. 10. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
habitusfüggő, 2-3-4 db. valamilyen talajlakót vehetsz még melléjük.
2016. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 11. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
54 literben egy sem. Igen, habitusfüggő, de ez 150-200 literes akváriumnál igaz. 54 literes akváriumnál még az olyan halak, amik amúgy nem szedik szét egymást is szét fogják szedni. 54 liter az körübelül pont egy halnak a territóriuma. Ilyen kis akváriumban nem tudnak saját helyet, territóriumot kialakítani, és előbb utóbb halálra fogják egymást verni. Egy bettát rakj bele, vagy vegyél 3x akkora akváriumot. Lehet nem tetszik a kommentem, de csak próbállak megmenteni a csalódástól
2016. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első mondatot elrontottam.. :D Nem egy sem, hanem egy.
2016. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
tartottál már 54 literbe bettát, vagy csak félrebeszélsz 79 % os? :D akkor 1 hím se tartható ez alapján 30 literbe?! MESÉLJ MÉG!!!!!!!!!4
2016. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem értem teljesen amit írsz. 30 litertől lehet tartani egyedül bettát. Én is ezt mondtam. De az 54 liter még mindig kicsi ahhoz, hogy gond nélkül ellegyen benne két betta. Valamint igen, nem egy bettám van jelenleg is. :) De bármekkora is az akvárium, mindegyik külön-külön él. Nem akarom őket feleslegesen olyan stressznek kitenni, hogy egy másik betta folyton ott van a territóriumában. Még ha nem is nyírják ki egymást pár napon belül, folyton stressznek vannak kitéve.
2016. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az első kommentem után írtam rögtön egy másikat, amiben kijavítottam az első mondatom. Félre fogalmaztam véletlen,ha nem láttad volna :)
2016. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha már itt tartunk. Neked van 54 literben 3-4 db bettád?
2016. jún. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
nőstényem volt 3db. most 600 literesem van.
2016. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez függ a nőstények korától is. De persze mindig vannak kivételek. De nekem is volt és van is olyan nőstényem, aki mindenféle halnak nekiment bármekkora akváriumban is volt. Akkor nyugodott meg, ha külön helyeztem. Annyira habitusfüggő az egész. És elfogadom, hogy működhet is. De az esetek 90%-ban nem működik. És mivel a kérdező a gyakorin kérdezget, nem hinném, hogy túlságosan a témához értő lenne. Annyi szép hal van még a bettán kívül. De mindenkinek a maga döntése, hogy mit vállal.
2016. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!