Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beteg a halam, hogy segitseg?

Beteg a halam, hogy segitseg?

Figyelt kérdés
Van egy halam, aki nagyon lefogyott, furan viselkedik es csak vegetal. Kezdo vagyok az akvarisztikaban, de utana olvastam, vettem neki masik eledelt, hogy ne legyen tul egyoldalu a taplalek. Viszont tegnap eszrevettem, hogy atlatszo a kakija, mit tudok segiteni neki? Vegyem kulon a tobbitol?
2016. jún. 17. 08:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Tenyleg? :(
2016. jún. 17. 08:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Talaltam megint egy cikket, miszerint sera med professional Flagellol-t kene vennen, de ez egy nagyon draga gyogyszer. Mit gondoltok? Legyszi segitsetek :(
2016. jún. 17. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem értek a halakhoz, csak annyit akartam mondani, hogy ne hallgass az elsőre, minden kérdésnél trollkodik.
2016. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csinálj róla képet és írd le az akvárium jellemzőit. ( méret, szűrés, vízcsere, halak, kaja, hőfok...)
2016. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bélgyuszira elvileg flagello jó, de nekem 50 sügérem pusztult el , semmit se ért. octozint vegyél, az olcsóbb is és a szűrőbacikat se öli meg.
2016. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de először pontos diagnosztika kell, addig ne vegyél semmi gyógyszert.
2016. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!