Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 72 literbe miből mennyi hal...

72 literbe miből mennyi hal mehet?

Figyelt kérdés
Adott egy 72 literes aksi, egy Eheim 2403 Aquaball 180 belső szűrő van benne, 210-650 l/h teljesítménnyel. 10-12 neonhalat gondoltam bele, mehet még bele más is? Algaevő harcsát tehetek melléjük? Esetleg más halfajt tudtok ajánlani vagy neonból mehet még több?

2016. júl. 19. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

nem ismerem azt a azűrőt, az határozza meg. ancit semmiképp se ,mert 12-13 cm-re nő. egy csapat corydoras jó lehet még a neonok alá, ha a szűrő megengedi.


[link]

2016. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

szívesen!


továbbra is 10 neon és egy csapat cory, emeld csak ki nyugodtan még vagy 100 szor.

2016. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadó! :) Én megértettem amit írtál, köszönöm is, még ha késve is, csak érdekelt volna más emberek véleménye és tanácsa, ezért emeltem ki a kérdést most először! További szép napot!
2016. júl. 23. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!