Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 10 literbe milyen növény?

10 literbe milyen növény?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy 10 literes dísz aksit az aksi megvan. Esetleg kisebb vasfát,jávai mohát gömbmohát tennénk bele,emellé még milyen növényt?Igazából úgy szeretnénk,hogyha majd lesz nagy akváriumunk 54 l abba lesznek guppik és szülő aksinak szükség esetén,amúgy meg a szoba dísze :) Mi a véleményetek? Amúgy betta volt benne de elajándékoztuk mert észbe kaptam hogy TÚL KICSI NEKI! Most ismerősünknél él egy 30 literesbe pár harcsával

#betta #növényes aksi #szoba dísz
2016. júl. 25. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve milyen tartozékokra lesz szükségünk,+ kell 30 százalékos vízcsere hetente ? Asztali lámpa megfelel? Ilyen íróasztali elég erős fényű
2016. júl. 25. 19:36
 2/4 anonim ***** válasza:
És mit fogtok csinálni a kis guppikkal? Bőven elég lesz annyi kicsi akik a közös akváriumban megmaradnak még úgy is rengeteg. Szerintem csak hím guppikat vegyetek.
2016. júl. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké akkor marad csak dísznek. De a kérdésre még nem kaptam választ :/ De azért köszii
2016. júl. 26. 07:22
 4/4 A kérdező kommentje:
jaés szűrő levegőztető,egybe én az aqael fan minit néztem ki az belefér egy 10 literesbe? téglalap alakú 22,5 cm magas belefér ez a szűrő?
2016. júl. 26. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!