Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hánynaponta kell etetni egy 3...

Hánynaponta kell etetni egy 3 éves ékszerteknőst?

Figyelt kérdés
Az én tekim minden nap kap enni,de hallottam olyanról is,aki egész télre berakja egy dobozba a sötét pincébe,nem ad neki enni és a teki vígan téli álmot alszik. Szóval csak elméleti kérdésképp hánynaponta kell úgy átlagosan enni adni neki?
2016. júl. 25. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább legyen gyakorlati kérdés, mert a hobbi állattartás alapelve, hogy úgy kéne tartani az állatokat, mint ahogy a természetes közegükben élnének, ott meg egy 3 éves teki nem eszik minden nap, szóval jelenleg nem jól etetsz.


Itt az ideje ráállni a 2 naponta kajázásra, és ez még évekig meg is tartható.

Aztán kb 2 év múlva jöhet heti 2 alkalom, újabb 2-3 év múlva pedig heti 1.


Ami ennél fontosabb, hogy mit eszik. Itt sok infó le van írva, a jobb oldali menüből válogathatsz:

[link]

2016. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, bal oldali! :)
2016. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" hallottam olyanról is,aki egész télre berakja egy dobozba a sötét pincébe,nem ad neki enni és a teki vígan téli álmot alszik."

akitől ezt hallottad,tőle inkább ne fogadj el teknőstartási tippet.ez a legnagyobb hülyeség. szárazföldi teknősöknél működik. de víziteknősnél nem lehet szárazon teleltetni. és nem is kell. ékszerteknős jó mély tóban áttelel. másmódon nem lehet és nem is kell teleltetni.szóval ezt felejtsd el.

etetni 2-3 naponta etesd. fagyasztott hal legyen a fő menü. és legyen mellé korlátlan mennyiségben vízinövény betéve.

2016. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ultrawizard válasza:
2-3 naponta etesd hallal, vagy lisztkukaccal. ne szárított kajával, az nem jó nekik.
2016. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!