Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Anci és aymonieri együtt tartása?

Anci és aymonieri együtt tartása?

Figyelt kérdés

3 páncélos harcsa, 5 black molly, 1 anci, és 2 aymonieri

160liter, mennyi ideig tartsam meg őket? Tudom hogy keményen örzik a területüket, és verekszenek, ezért csak addig akarom megtartani a 2 aymonierit ameddig fiatalok. Vagy ha nem bantsák a talajlakókat akkor megtarthatom őket? 2hete vannak meg, eddig még nem voltak agresszívak más halakkal.


2016. aug. 13. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem tarthatod meg őket. Főleg nem kettőt.

Az agresszió és területvédelem ivarérettség után lesz csak érezhető.

2016. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
aymonierinek dupla ekkora akvárium a minimum vagy még nagyobb, elég 2 faj talajlakó ekkora helyre, inkább páncélosból vvegyél többet, abból legalább 5-6 darabot kell tartani.
2016. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idő után lesznek ivarérettek? amúgy algásodás miatt vettem meg őket, és elég szépen tisztítják a üveget.
2016. aug. 14. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
az algásodásnak az okát kell megszüntetni...
2016. aug. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvolt az oka is...zöld alga kezdett kialakulni a sok fénytől, és ezt megoldottam úgy hogy 8órát világítok csak. Elég szépen letisztították az üveget, és most nem jött még vissza az alga.
2016. aug. 15. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:
de ha az okot megtalálod akkor minek hal? lekaparod egy műanyag kártyával( pl bankkártya) az üveget és annyi... az ,h a halnak kicsi a hely az le van tojva.. pedig kötekedősök, agresszív halak, nehogy majd itt sírj ,h mit csinálj a márnával...
2016. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!