Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Édesvizi akvarisztika van...

Édesvizi akvarisztika van olyan látványos mint a sósvizi?

Figyelt kérdés
elgondolkodtam, hogy ha egy 2-3-400 literes akváriumot berendeznénk, édesvizi re lenne olyan mutatós mint a sósvizi ? Vannak olyan édesvizi halak amik látványosak annyira mint a sósvizi ?
2016. aug. 19. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

ha szereted a zöldet, a növényeket akkor simán, még szebb is lehet ilyen szempontból. de a halak is felveszik a versenyt a tengeri társaikkal. ha nem vagy rutinos édesvízi akvarista akkor sztem azzal kezdjél.


ezek elég látványos édesvízi halak:


[link]


[link] #tbm=isch&q=tropheus+ilangi


[link] #tbm=isch&q=apistogamma



[link] #tbm=isch&q=oscar+fish


itt nézz szét, sok fals információt tartalmaz, de arra jó, h kinézd a tartani kívánt halat :)


nekem 600 lityis sügéres van, ha akarod privibe elküldöm a képet róla.

2016. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tehát itt nézz szét:


[link]

2016. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Ha a világoskék a kedvenc színed, akkor az édesvízi sosem fog a tengeri nyomába érni. De ha a zöld is megteszi, akkor az édesvízben százszor több lehetőség van.
2016. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
óó köszi a hasznos választ, linkeket! már jópár év tapasztalatom van, van is egy 47 literes akvárium, de gondolkoztam hogy 100-150ből összeszedjek valami spécibb akvárium készletet halakkal.
2016. aug. 19. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
abból tengeriből jó ha egy 100 literest összeraksz. édesvíziből akár 300-400 literest is.
2016. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!