Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Cpo rák és söprőgető garnéla...

Cpo rák és söprőgető garnéla együtt tartása lehetséges?

Figyelt kérdés

35literes aksiba vannak és félek hogy a Cpo nem basztatja-e majd a sepregetőt. Eddig figyeltem rájuk, a cpo kétszer odament de szerintem csak a kíváncsiság miatt komolyabb vita nem volt csak aggódom a sepregetőért .

Előre is köszi a válaszokat!



2016. aug. 22. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mindegyik a legbékésebb állat kategória.
2016. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
cpo-t nem vágom ,de inkább ne, mivel a sepregetőnek se elegendő élettér, 60-70 litertől tartható..
2016. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az állatkerbe mondták ahol vettem a Cpot hogy neki a 30 liter egyedül sok is és a másik állatkerbe a sepregetőre is 30at mondtak.
2016. aug. 22. 23:06
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
akkor rosszul mondtál, mert ekkora akvád volt, ha 10 literes lenne akkor arra mondták volna ugyanezt, szted nekik mi az érdekük? az hogy lebeszéljenek róla, mert nem alkalas a rákoknak, vagy eladják jó kis haszonnal? :DDDD józan paraszti ésszel gondolj bele,kinek hiszel aki "segít", h vegyél tőle valamit , ergo pénz keres rajtad, vagy aki a szabadidejében irkál neked, jó szándékból haszon nélkül? szted? xD
2016. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából csak ezért gondoltam mert nem mondtam hogy mekkora az aksim és ők mondták a 30l-t!

A segítségnek nagyon örülök! Ma hoztam haza a kis sepregetőt egyenlőre nem veszekedtek első találkozásnál kellett elzavarni a Cpot mert kicsit megcsíptem. Meg amikor az ő kedvenc gömbmuhájába feküdt be a sepregető de akkor is csak inkább lelökdöste.

2016. aug. 22. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
ne legyen gond azt kívánom , máskor olvass élő állat vétele előtt, h már a boltban ne kelljen kérdezni, csak kinézni a kedvencet :)
2016. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sokat olvastam róluk! Csak én nem Cpot akartam hanem kubai kékrákot de azt sajnos nem tudtak beszerezni csak 2év múlva kb. És akkor javasolták a texasi törperákna csúfolt cpot akiről én még akkor nem tudtam hogy cpo ma világosítottak fel mert nem színes hanem barnás. A sepregető pedig a tisztítás miatt lett volna nekem fontos mert a zöldségek miatt amit a Cpo eszik hamar koszolódik.

Köszönöm a segítséget! Valamilyen mutatós hal szerintetek mehet melléjük?

2016. aug. 22. 23:55
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Utána olvastál és kubai kék rákot akartál 35 literbe???

Ez aztán ellenmondás...

2016. aug. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szerinted a kubai abba lett volna tartva?

Annak lett volna külön aki csak az már be lett telepítve.

2016. aug. 23. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!