Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudnék élő halat venni...

Hol tudnék élő halat venni Győrbe?

Figyelt kérdés
pl ponty
2016. szept. 1. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Győrbe élő halat? Miért akarnál egy városba élő halat venni? Mert ha még azt mondanád, hogy a Dunába vennél élő halat, azt megérteném, de oda is minek, hiszen élnek benne halak. Szerintem Győrbe nincs szükség élő halra, ahogy egyetlen másik városba sem.
2016. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tescóban van élő ponty...
2016. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést, közben a kollégák szóltak, hogy a kérdező - nyilván véletlenül - lehagyott egy betűt, és nem is Győrbe, hanem Győrben szeretne halat venni. Hihetetlen, egy betű lemarad, és máris mekkora félreértést tud okozni, igaz? Na, de ezen félreértést tisztázva sikerült egy gyors Google kereséssel 2 másodperc alatt megtalálni a választ. (Google: Győr élőhal). A kérdezőnek valószínűleg pont elromlott a Google-je, úgyhogy segítek a linkkel: [link]

Ha esetleg nem tudna rákattintani, akkor: Győr, Hermann Ottó. u. (Vásárcsarnok I. emelet). Pontyuk is van.

2016. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de a tescoba nem úgy van hogy kiválasztok egyet, majd megölik és úgy vihetem el?
2016. szept. 1. 14:07
 5/9 A kérdező kommentje:

remélem most igazán nagyfiúnak érzed magad hogy kötekedhettél :)


a válasz részét köszi, a többit tartsd meg

2016. szept. 1. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Nagyfiúnak érzem magam, és kötekedés nélkül nem is válaszoltam volna. Én nem várom el, hogy mindenki helyesen írjon, nem kötekszem minden hibáért, de legalább a -ba, -be, -ban, -ben ragozást vegyük már komolyan. Nem kis különbség van. Oké, hogy az esetek egy részében érthető akkor is, ha hibásan írod le, de egyetlen betűvel kellene többet írnod, és nem lehetne félreérteni.
2016. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi acél ? a tavadba kell? halászlének? macska kajának?
2016. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de a tescoba nem úgy van hogy kiválasztok egyet, majd megölik és úgy vihetem el?"


Odaadják élve is, csak bírja ki míg hazaérsz.

2016. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg jó lenne tudni mi a cél. Ugyanis ha kerti tóba, vagy akármilyen más tóba akarod, legkevésbe a tescos a megoldás. Szerencsétlen halak agyonra vannak kínozva,stresszelve, teli vannak sérülésekkel, valszeg nem maradnának meg sokáig.

Ha kerti tavad van, szinte bármeik állatkereskedésben lehet kapni halakat, koi pontyokat, kárászokat, amik mutatósabbak is, és jobban fogják ott érezni magukat. Ha egy nagyobb tavad van, amibe szeretnél halszaporulatot, akkor érdemes lesz megkérdezni egy helyi horgászegyesületet, ők honnan szerzik be a halat, de egy ilyen telepítés (még ha kisméretű is) több 100ezer ft. Hapedig egy közepes méretű tavad van, aki nagyobb mint egy átlag kerti tó, akkor esetleg egy horgász ismerőssel érdemes beszélni. Nekünk pl van egy a legmélyebb pontján 5 m mély, 8 m hosszú, 6m széles mesterséges tavunk, apa horgászik, szal szépen benépesítettük, van már benne csuka, ponty keszegek, kárászok, compók, balin, a fele be van ültetve náddal gyékénnyel, illetve vizinövények is vanna benne. Láthatólag jól érzik magukat, szépen fejlődnek :)

2016. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!