Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen betegsége...

Szerintetek milyen betegsége van a vitimnek és hogyan segíthetnék rajta? Veszélyes lehet-e a többi halamra?

Figyelt kérdés

Elromlott sajnos a szűrőm, nem fújt be nekik oxigént csak a vizet áramoltatta. Sajnos a lakóhelyemtől 25 km-re van a legközelebbi kereskedés így csak 2 nap után tudtam kicserélni. Ez idő alatt végeztem vízcserét is. Viszont a vitim rosszul viselte/viseli, a többi halam jól van. Az akvárium 200 literes.

[link]


2016. szept. 2. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott szerintem valami más gubanc van.

Ha áramlik a víz,fodrozódik a teteje,már jut be levegő a vízbe.

2016. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen tanácstalan vagyok, mert míg ez meg nem történt a szűrővel jól volt. Rendesen evett, szépen nőtt stb.
2016. szept. 3. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
nincs biológia szűrés az akváriumban, szűrő nélkül hamarosan el fog pusztulni... minél hamarabb vegyél szűrőt.
2016. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!