Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen betegsége van a halamna...

Milyen betegsége van a halamnak? (oto harcsa)?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon rossz helyről vettem 3 otot, egypárszor megfogattam hogy nem veszek ott többet halat de most csak ott volt. Igazábol nem tudom miért vettem onnan. Mindegy. A 3 ból kettő egészséges. Egynek valami sárga hólyag van a kopoltyúja mellett a fején allulról(ezt a kereskedésbe nem láttam). Mi lehet ez? Az interneten nem találok róla semmit. Hogy tudom kezelni? Fertőző lehet? (A kép nagyon gyenge minőségü lett) A válaszokat előre is köszönöm! :)

[link]



2016. szept. 15. 15:04
 1/2 zoli1212 válasza:

pontosan ilyen baja volt a baratnőmnek az otojával is és sajnos meg is halt nem sokára

én se tudom h mi lehetett az és azota is keresem

2016. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mióta feltettem a kérdést, kissebb lett ez a sárga valami és később el tűnt, most nincs semmi baja, él és virúl! :)
2016. okt. 7. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!