Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Horgászvizsga ideje?

DominikHUN01 kérdése:

Horgászvizsga ideje?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mennyi időm van felkészülni a vizsgára keresgéltem de nem találtam róla semmit

#horgászvizsga ideje
2016. szept. 19. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármennyi. Megtanulod (van a Nébih oldalán segéd könyv), jelentkezel és bemész. Kapsz tesztlapot asszem 15-20 kérdés volt (1-2 szó a válasz vagy karikázni kell 3-ból), amire olyan 10 perc kb. elég, de több időd van! Utána húzol halas képeket és elmondod róla mi az, védett-e, van-e tilalmi ideje és pár fontos dolgot.

A halas képeknél halanként 3 pontot szerezhetsz, asszem 10db volt! Van min. ponthatár, de csak a nagyon buták nem mennek át!

Tilalmi időket, méretkorlátozásokat, védett halak kinézetét tudd!

2016. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor valószínüleg meglesz ha csak a sötétek nem mennek át :D de mondjuk ez eléggé rossz 0 tapasztalattal lesz.

Kb 6 éve voltam papómal akkor se tanultam sokat

2016. szept. 20. 10:11
 3/5 A kérdező kommentje:
A tananyagot honnan tudom elkérni?
2016. szept. 20. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az, csak figyelj oda, hogy a tilalmi idők változhattak kiadás óta, azt a mohosz.hu oldalon nézd!

2016. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi
2016. szept. 20. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!