Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 hím ramirezi együtt. Lesz gond?

2 hím ramirezi együtt. Lesz gond?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem őket. Egy párt szerettem volna, de megvicceltek és elnéztem az egyiket nősténynek. Egy 130-as akváriumban vannak. Eddig nem volt semmi komoly gond csak nem szeretik egymást. Pózolgatnak, kis egymásnak úszás néha, semmi sérülés inkább az akvárium Két széle felé mozognak . Ahogy nőnek agresszívabbak lesznek? Sok a tereptárgy az akváriumban. 2 nőstény megoldaná a gondot? Köszi előre is.

2016. szept. 24. 13:14
 1/3 anonim válasza:
Bármelyik állatfajnál kockázatos 2 hímet együtt tartani. Nekem is igy kezdődött de ahigy nőttek durvult a helyzet. Egy idő után megunják egymást. A legjobb az lenne ha külön tennéd őket. " nőstény nem valószínű hogy megoldaná a dolgot csak rontaná mert a hím mindkettőt bitokolni sőt védeni fogja
2016. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2016. szept. 25. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van elég hely és közel azonos méretűek, akkor meg lehet elviselik egymást.. még hogy bármelyik állatfajnál kockázatos 2 hím? :DD ilyen marhaságokat hogy lehet kitalálni? nekem legalább 10 hím sügérem van 1 akváriumban, faj specifikus a dolog... ha valaki hü lye akkor nem értem minek irogat ide baromságokat... tehát a ramik habitusától is függ... nekem simán elvolt 2 hím 140 literbe...
2016. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!