Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Torocatum-pancelos baratsag?

Torocatum-pancelos baratsag?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valamiert a foltos pancelos harcsam megallas nelkul koveti a torocatum harcsamat. Keptelen egy percre elmozdulni mellole. Amiklr a torocatum uszik, akkor a pancelos szorosan, szinte hozzabujva koveti, amikor meg megall, akkor vagy nagyon kozel lepihen mellette, vagy (nem tulzok) rafekszik a torocatum fejere. Latszolag a torocatumot ez nem zavarja. Szerintetek mitol lehet? Egy viszonylag apro pancelosrol van szo (~2.5 cm), egy 140 literes akvariumban. Tarsai vannak, 2 kekpajzsos, 1 albino es 1 haromsavos pancelos harcsa. Az utolso 2 ugyanakkora mint o, szoval ezzel sem lehet baj. Vagy lehet tulmagyarazom es csak "baratok"? A valaszokat elore koszonom.

2016. szept. 25. 21:33
 1/8 toma781 ***** válasza:
Hát ha arra gondolasz hogy egy pár és szaporodni fognak az nem valószínű.
2016. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
elvileg összeállnak 1 rajba ,de nem ártana ha 1 fajból lenne legalább 4-5 hal... tartsál inkább hörcsögöt, az akvarisztikához túl hü lye vagy....
2016. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bakker ne hulyezzetek mar le...a pancelosok oten vannak, ami mar egy csapat. A torocatum meg nem kifejezetten igenyli a csapatot. Es tudom jol, hogy nem egy faj, epp ezert kerdeztem ra hogy miert koveti a pancelos a torocatumot, amikor van tobb fajtarsa is. Nem vagyok hulye az akvarisztikahoz, csak kivancsi voltam vaamire, amire nem kaptam ertelmes, es normalis valaszt, pedig ugy erzem, normalis kerdest tettem fel. Inkabb neked kene kicsit foglalkozni a szovegertessel...A kerdes:miert koveti a pancelos a torokatumot, amikor van tobb fajtarsa is, es miert nem mozdul el a kozvetlen kozelebol? Ebbol te hogy szurted le azt, hogy nem ertek hozza? Fel is soroltam, hgy mennyi pancelosom van. De en hulye vagyok az akvarisztikahoz, es inkabb jatsszak a horcsogommel...Meg varom azokat a valaszokat, amik nem hulyeznek le ok nelkul, es valaszt s adnak. Koszonom.
2016. szept. 25. 22:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek az elso valaszolotol, csak felhuztam magam. Tudom, hogy 2 kulon faj, ezert is nem ertem, hogy miert vannak mindig egyutt. Es termeszetesen szaporodni sem fognak.
2016. szept. 25. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ez elmúlt 5 kérdésedből szűrtem le, h a welsh terrieremre jobban rábíznám a halaimat mint rád... arra lusta vagy ,h elolvasd a halaid igényét különben nem szűrő nélkül tartanád őket te kretén...
2016. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak megjegyzem, minden halam igenyeinek utananeztem mielott megvettem volna oket. A kutyadat meg sajnalom amiert ilyen besavanyodott gazdaja van...
2016. szept. 25. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
a kutyát ne sajnáld, az állatoknak megadom a tiszteletet. csak az ilyen barmoknak nem... ha elolvastad az igényeit akkor mér kérdezted meg korábban ,h megfáztak-e a halaid? :DD te sötét gyerek...
2016. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ahogy az elotted szolo normalis valaszolo irta, meg tudnak fazni..
2016. szept. 25. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!