Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beutotte a fejet?

Beutotte a fejet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma este az akvarium felol hallottam egy durranast, es amikor odamentem annyit lattam, hogy a keramia fatorzs fel van dontve. Ez ala koltozott b nemreg a kuhlim, a fatorzs kozepehez asott egy kis resz ahol epphigy elfert. Amikor odamentem lattam, hogy a kuhli rangatozva menekul, majd hirtelen mintha elpuszult volna, lehullt. Gyorsan kivettem, es lattam, hogy meg lelegzik, es a fejen van egy beverzes. At tettem egy masik akvariumba, ahol pihenhet, de nem tud felkelni, csak idonkent megmozdul es vissza. Raeshetett a fa, vagy mi baja lehet szegenyemnek? Esetleg van ra esely, hogy tulelje? A valaszokat koszonom

2016. szept. 27. 22:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Mar kicsi jobban van, mar nem az oldalan fekszik, hanem normalisan, csak szaporan veszi a levegot.
2016. szept. 27. 22:13
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ráesett.

Hogy mit lehet tenni, meg mi lesz vele, csak az isten tudja, fölösleges kérdés, nem létező válasz, majd lesz ami lesz, vagy túléli, vagy nem.


Érdemben annyit lehet hozzáfűzni az esethez, hogy ilyen ásós halaknál különös gondot kell fordítani mindenféle berendezési tárgy atombiztos rögzítésére.

De gondolom így a "saját" (illetve a halad) kárán már erre is rájöttél a válaszom nélkül is.

2016. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen. Mar rogzitettem mindent, nem fordulhat elo meg egyszer. Szerencsere latszolag mar rendben van, a hasara fordult, es uszkal neha egy picit. Remelem tenyleg rendbe jon, eddig minden jel arra mutat :)
2016. szept. 27. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!