Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Írnátok megfelelő hal összeáll...

Írnátok megfelelő hal összeállítást 54 literbe? Többi lent

Figyelt kérdés
Guppi,platti és molly ne legyen benne könnyen beszerezhető halakat írjat lécci és BÉKÉSEKET.Már van benne 2 törpe szívóharcsa és 2 törpe páncélosharcsa meg garnik akik már szaporodtak is.😁
2016. okt. 3. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
egy csapat nano hal.
2016. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

8-10 nano halat belerakhatsz még szerintem!


Nekem egy 60l aksim van. 12db Boraras Brigittae van benne (nano hal 1-1.5cm) szerintem pár darab RC-t még elbírna a víz de nem akarom túl zsúfolni sem. Az akksi meg van úgy csinálva, hogy baloldalt növényes mohás a jobb oldal meg sziklás, vas fás pofásan néz ki nagyon és jól is érzik magukat!


Az asszonynak egy 54l van szép növényes, valamint vasfára moha van kötve és 1db bettát tart benne!

2016. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Lampeye Normani az jó szerintetek?És azok mellé még miket lehet rakni?Vagy már semmit a garnikon kívül?
2016. okt. 3. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

azok jók, én már mást nem raknék hanem azokból amennyit csak lehet. ha nagyon szeretnél pár hím endler guppy mehet , én már másik rajt nem tennék melléjük.


mondjuk nekem a galaxy a kedvencem, azokból vennék vagy 15-20 darabot


[link]

2016. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!