Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen pH-jú víz folyik IV...

Milyen pH-jú víz folyik IV kerületben a csapból?

Figyelt kérdés
Nem tudom megmérni rendesen nálunk milyen a pH,mert 2 mérőm is van,mindkettő különböző eredményt mért,és a felső határukon,tehát még annál magasabb is lehet a pH,szoval megköszönném ha valaki útbaigazítani,akár egy link is lehet,ahol meg tudnám nézni.Köszönöm!
2010. ápr. 25. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A csapvíz PH-értéke folyamatosan változó akár egyik napról a másikra is kerületen belül is.


Átlagosan 6,8-7,8 között mozog.


Amúgy meg vegyél egy PH kalibráló folyadékot és beállítod vele a PH mérődet.

2010. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Elsőtől megkérdezném,hogy melyik oldal itt a pH? Merthogy se masszőrt nem keresek xy pHjú masszázsolajokkal,se más ilyen dolgok.1 jól enne közte,de pH ott sincs.Szoval kérlek a konkrét linket küld el ne a google keresést,merthogy először azzal próbálkoztam.Fél óra után semmi...
2010. ápr. 26. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A víz ph-ja frissen a csapból 7.7


Vödörbe a víz 1 nap mulva (mikor elpárolog belőle a klór) ph 8.3


Ásványvíz, boltból a szénsavas 5.5 körül van.


Desztillált víz, vagy ioncserélt víz, amit a benzinkútnál lehet venni az meg ph 5 és 6 között van.


Ezeket lemértem ph mérővel :)

2010. ápr. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Á köszönöm szépen!Sokat segítettél!Szia.
2010. máj. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!