Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium ragasztás javítása,...

Akvárium ragasztás javítása, elég lesz? + 575 literes akvárium berendezése, mindenből új vagy használtan?

Figyelt kérdés

Egy 575 literes akváriumot vettem, annyi a hibája hogy az egyik hátsó sarkánál a beépített kódíszfal mellett eleresztett a ragasztás, szivárog. Elegendő ha csak én házilag akváriumragasztóval megerősítem az összes ragasztott élet?

+ max 400 l víz lenne benne.

Vízmelegítő, uv lámpa és víztisztító(lehetőleg külsö) kellene bele. Próbáltam keresgélni használtan de kicsit sem vagyok képbe már ekkora akváriumnál, nem tudom hogy pl ha UV lámpát teszek be akkor kell e 400W-os vízmelegítő? Érdemes használtan keresgélnem, vagy inkább kisállatkereskedés, és amit ők ajánlanak?



2016. okt. 10. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

én nem tudnék nyugoadtan aludni ,anélkül ,h rendes szakemberrel megcsináltatnám a ragaszást. Uv lámpa nem kell halaknak :D érdemes használtan jó külső szűrőket ki lehet fogni. egy ilyen tetra 1200, jbl 1500 méretű külső szűrő elég egy hatékony belső szűrővel.


belső szűrő:

[link]

2016. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ékszerteknős, nem halak.=)
2016. okt. 10. 10:11
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

itt egy külső ami jó lehet:


[link]

2016. okt. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ja, akkor írd oda...
2016. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ettől függetlenül kell melegítő, gondlo, az uv lámpa nem 0/24 ben fog üzelemelni.
2016. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az uv nem ad meleget.

Az infra ad meleget.

Meg a hagyományos izzószálas, vagy spot lámpa.


Vagy kombi izzó, ami meleget és uv-t is ad. Direkt terrarisztikai célokra.

2016. okt. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...de ez csak a napozóhely rész, ettől még ha hűvös szobában van, kell a vízbe melegítő.
2016. okt. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!