Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mini akvárium levegőztető nélkül?

Mini akvárium levegőztető nélkül?

Figyelt kérdés

[link]


Erre a falra szerelhető típusra gondoltam, a legkisebb 15cm méretben. Nem is férne bele semmi más. Kérdés egy hal hogy élne meg benne. Növényzet vagy műnövényzet lenne benne, amit ehhez ajánlanátok. Persze megértem ha azt mondjátok ez egy rossz hóbort lehet, és ez egy koporsó a szerencsétlen élőlénynek és csak állatkínzók tartanának ilyenbe akár egyetlen halat is. De ha nem szenvedne, szép dísz lehetne az ágy felett :)


2016. okt. 10. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ milyen halat szeretnél.

Van amelyik nem éli túl levegőztető nélkül.

Egy ilyen akváriumba én aranyhalat tartanék. Igénytelen hal, nem szükséges neki levegőztető, és nem igényli az állandó 23 °C hőmérsékletet sem. És nem utolsó sorban nem rajban élő hal, ami azért fontos, mert egy ekkora akváriumban 1 max 2 hal fér el.

2016. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A gömb akvárium tilos, így a félgömb is.
2016. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
jézus ilyenbe nehogy rakj halat.. állatkínzás :( inkább tarts benne egy szép növényt esetleg pár csigát és úgy is nagyo szép lesz :)
2016. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%

Ja, és én műnövényre szavazok, mert egyszer volt élő növényem, de kihalt 1 hónap alatt és nagyon algásította a vizet, pedig olyan körülmények voltak neki, ami le volt írva. Lehet csak rosszat vettem, de a műnövénnyel ilyen problémák nincsenek, és azok is szépek.


Első voltam.

2016. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ELSŐ TE NORMÁLIS VAGY???? EGY FÉL MÉTERESRE MEGNÖVŐ HALAT EGY ILYENBE BE AKARSZ RAKNI??? AMI RÁADÁSUL NAGYON SOKAT PISZKÍT?????
2016. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az első teljesen fogalmatlan, természetesen teljes mértékben alkalmatlan bármilyen állat tartására.


És nem, még csak állatkínzók se "tartanak" ilyenben halat, mert azt az 1-2 napot, amíg agonizál benne, erős hátszéllel se lehet tartásnak nevezni.


Ez pont arra jó, ami a képen van.

Beleteszel 2 marék színes kavicsot, meg egy 6 cm-es műanyag növényt.

Ennyit tud.

2016. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igen utolsó meg még pár halat belezsúfoltak a képen ami felháboríto
2016. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
amugy 3#,5# vagyok
2016. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, egy aranyhal mióta nő meg 50 (!!) cm-re????????????????

Egy aranyhalnak is van több változata, de a legnagyobb sem nagyobb kb 10 cm-nél!

Egyébként én úgy tudom lehet gömbakváriumban halat tartani, ha az a gömbakvárium nem nagyobb, mint 5 liter űrtartalom.

Nagy halkereskedésekben pedig műanyag zsúrpohárban árulnak betta hímeket. És szerintem ők értenek az ilyenekhez.

2016. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ja, a többi képet nem is néztem.

Lehet, hogy csak fotoshop. Vagy gumihal.

Ha tényleg élő, az vérciki, remélhetőleg azóta megszületett az ügyben a megfelelő ítélet.

2016. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!