Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi baja lehet a paradicsomhala...

Mi baja lehet a paradicsomhalamnak?

Figyelt kérdés

Kb. 2 honapja van nalam a him paradicsomhal, eddig semmi baja nem volt, de talan egy hete elkezdte azt csinalni, hogy az akvarium egyik felso sarkaba "beall" es nem mozdul. Elegge inaktiv, es nekem nagynak tunik a hasa is. Amikor urit, eleg fajdalmasan nez ki szegeny, picit c alaku lesz a teste, es nem mozdul. Az uruleke eleg vastagnak tunik. Belgyulladasra gyanakszom, de nem vagyok benne biztos, mert valtozatosan kap enni, es tudtommal belgyulladas az egyhanguan es rosszul taplalt halaknal van. Mit tudok tenni erte, es mi baja lehet?

Az akvarium 140 literes, homerseklete 24 fok. Vizcseret 2 hetente szoktam, 30 %-ot. A szurom EHEIM pick up 200 belso szuro. Sok noveny van az akvariumban, estenkent kapnak enni, altalaban voros szunyoglarvat, tubifexet, artemiat vagy szaraz tapot. Ezek fagyasztott elesegek. A tobbi hal: 5 pancelos harcsa, 1 torocatum, 5 malabari danio, 7 tetra, 1 labeo, es meg egy lany paradicsomhal.

A valaszokat elore koszonom,



2016. okt. 15. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A vörös szúnyoglárvától mondjuk lehet bélgyulladása, a tubi se a biztonságos kaja megtestesítője.
2016. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mit tegyek, hogy jobban legyen?
2016. okt. 16. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!