Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a legoptimálisabb keménység...

Mi a legoptimálisabb keménységű víz a corydoras pandáknak?

Figyelt kérdés
Nem a -tól-ig tartomány érdekel, azt én is el tudom olvasni ezer helyen a neten. Inkább a tapasztalatok és a tényleges érték.
2016. okt. 16. 22:18
 1/3 Salx Narval ***** válasza:
Az enyémeket 25-26fokos esővíz és csapvíz keverékében tartottam, enyhén tőzeggel színeztem. KB 5-6 pH és nk. Én úgy ítéltem meg jobban szeretik a lágyabb és enyhén savanyú sötétebb színű vizet, legalábbis az udvarlási kedvük látványosan menőt tőle. Sima csapvízből lettek átszoktatva. Szép kort megéltek és többször ikráztak is, igaz, hogy 6-7 db ivadéknál több nem nagyon volt ill maradt (nem tudom mert dús növényzetű nagy társas medencében voltak). A kérdésedre a pontos választ nem tudom én azt hiszem ez így jó volt számukra.
2016. okt. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt is köszönöm, a te véleményedre sokat adok!
2016. okt. 17. 08:54
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Bocsi a pH nem 5-6 volt, (megnéztem a jegyzeteimet mert gyanús volt kicsit amire emlékeztem) hanem 5,6-6 nem mindegy:D A diszkoszos vízzel kevertem össze az volt 5-6 pH, a keménységet jól írtam.
2016. okt. 18. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!