Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kakadu törpesügér tartható...

A kakadu törpesügér tartható az alábbi halakkal? Illetve a hím tartható egyedül is, nőstények nélkül?

Figyelt kérdés

-panda páncélosharcsa

-platti

-neonhal

-fekete tetra

-algaevő (anci hím)



2016. okt. 17. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Én kihagynám, gondolom kemény lúgos csapvized van, ezek a dél-amerikai fajok jól tolerálják, de az apistogammának valamennyit lágyítani kellene, főleg ha azt akarod, h szép legyen és sokáig éljen. Az akvárium mérete és a szűrő is fontos. Az ammóniát, nitrátot nem viselik jól, jó biológia szűrés kell és heti vízcsere.
2016. okt. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Salx Narval ***** válasza:
Igen ha hozzá igazítod a vízértékeket és a szűrést, úgy ahogy kolléga is írta.
2016. okt. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor inkább hagyom, nem piszkálok bele a meglévő 'rendszerbe'. Esetleg tudnátok olyan sügérfélét mondani, ami egyszerűen tartható (bírja a csapvizet stb) és nem igényel nagy akváriumot (max 75 liter)? Eddig csak a felsorolt halaim voltak, sügér témában kezdő vagyok.
2016. okt. 18. 11:42
 4/12 anonim ***** válasza:
2016. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De ezeket magukba kell tartani nekik külön berendezett akváriumba.
2016. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy gondoltam. :)
2016. okt. 18. 11:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult a tartásuk. Aljzatnak sóder, Dekorációk: kövek, sziklák, csigaházak. A növényeket se bántják. Jó biológia szűrés és heti vízcsere mellett golyóállóak. Etetés: fagyasztott+ jobb minőségű lemezes/ granulált táp( Sera, JBL, Tetra)
2016. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A Jbl márkából melyik fajta a megfelelő nekik? Mert az enyémek most Jbl NovoBel-t (illetve az anci Jbl Pleco-t) kapnak enni + Hatos Tropikál fagyasztottat.
2016. okt. 18. 16:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Az is jó nekik a fagyi mellé kiegészítésként, enyémek szeretik a spirulina lemezest is, eszik mint a tropheusok :)
2016. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálam is egy helyen vannak, és le se fittyentik egymást, egészségsek, szépek, színesek. Illetve most nincs fekete tetrám, de viszont a szifókkal is jól kijön! Mega az agassizii-vel is(gyöngyházfényű törpesügér, nekem azom is volt régebben sokszor). Végülis rokonok..........
2018. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!