Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol vehetnék palack díszt...

Hol vehetnék palack díszt akváriumba?

Figyelt kérdés
Egy boltban találkoztam vele, de sajnos nem volt eladó. Olyan mint egy palackpostás üveg, egy sima nyakas üveg amin egy parafadugó van, és az alja nyitott.

2016. okt. 17. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Keress egy pofás üveget és vidd el egy üvegeshez kivágatni.
2016. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ennyi, nem kell túlbonyolítani.


Vagy ha vállalkozó kedvű vagy, otthon is megcsinálhatod, ha van egy kis gyakorlati érzéked.

Az üveg nem bírja a hőtágulást, ezt kihasználva könnyen el lehet repeszteni.

Már csak azt kell elérni, hogy precízen, egy csíkban hevítsd fel, aztán gyorsan hűtsd le.


https://www.youtube.com/watch?v=sMwKQHVuH1o

2016. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja, és ha élesen válna le, finom csiszolóvászonnal simán tompára lehet csiszolni, csak tedd egy fadarabra a vásznat vagy papírt, és úgy csiszold, hogy ha kivágná az üveg, ne a kezedet vágja szét.
2016. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Salx Narval ***** válasza:
Eszembe jutott a Vilmoskörte, az amelyikben egész körte volt.:D Természetesen az a jó megoldás amit a srácok írtak, keress egy üveget ami tetszik és vágasd le az alját, vagy próbáld meg magad, lehet, hogy már elsőre jól sikerül.
2016. okt. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értékelem mindenki segítő szándékát, de nem segítettetek.Nem otthoni DIY projektet szeretnék beindítani, szimplán egy elég kommersznek minősíthető dísztárgyat beszerezni. Ha valaki hógömböt keres elmagyarázzátok neki hogy kell készíteni házilag? ha valaki ceruzabetétre vágyik megmutatjátok neki hogy kell grafittömbből kifaragni ?? ha minőségi bio narancsot keres akkor kertész videót kap ami részletesen ellátja instrukciókkal a narancsfa ültetését illetően? Ha csipeszt szeretne megkapja ezt : [link] ? hmmmmmmmmmmm? De mégegyszer, a szándékot azt értékelem, csak a logikát nem, ez nem egy kreatív hobbi oldal, legalábbis a téma nem az volt.
2016. okt. 18. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz ennyire beszűkült tudatù, 27 másodpeec alatt lehet ilyet csinálni, rövidebb idő alatt, mint ha elindulnál otthonról valami boltba.

Talán ezért kaptál ilyen válaszokat. Mert ezzel mész valamire.

És elég nagy ostobaság ceruzabetéthez hasolítani.

Ha vajaskenyeret akarsz enni, akkor éhenhalsz, ha nem tudsz rendelni a netről, ahelyett, hogy kennél egyet magadnak?

2016. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1. ha elő tudnád állítani 27 másodperc alatt azt a 2,5k-3000 forintot érő akváriumi díszt amiről én beszélek mindenféle üvegfújási tapasztalat nélkül lenne elég pénzed hogy kifizesd a pszichiátriai terápiát amire nyilvánvalóan rászorulsz. Nem egy sörös üveg 40% át szeretném, hanem egy átlátszó, megmunkált semleges (üvegszínű) parafadugóval lezárt palackot amit próbáltam leírni, szemmel láthatólag nem elég gyökérbiztosan.

2. 2 ember válasza aki félre értett engem nem tükröz vagy képvisel semmiféle kontrollcsoportot. És nem, nem megyek vele semmire.

3.Először értelmes hasonlatot hoztam fel (hógömb), ami készíthető házilag "27 másodperc alatt", majd egyre elfajultabb hasonlatokat hoztam, ezzel is kiemelve az autizmust.

4. Az üveg kész termék mint a vaj. Ha kell veszek boltban. De nem foguk sem üveget megmunkálni, sem vajat köpülni. Szerintem ne erőltesd a hasonlatokat mert béne vagy benne.

5. Én először tisztelet tudó voltam de miután egy gyerekes agresszív felháborodott szoba hőmérsékletű IQ -val rendelkező egyén vagy, boldogan lesüllyedhettem a szintedre. Alig vártam mert én is az vagyok, csak okosabb és így jó eséllyel tippelve szebb is.

2016. okt. 18. 21:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem szedem pontokba.

Azért vagy sokkal ostobább, mert még mindig nincs ilyen üveged. :)

Agysorvadásos életképtelen vagy. :)

2016. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyébként meg tudod mit?

Ha nem a probléma megoldása a lényeg, hanem a kérdés megválaszolása, akkor itt van rá a válasz:


Nálam lehet ilyet kapni!

Csinálj róla képet, én meg megcsinálom neked szarás közben unalmamban.

12.700 ft-ért elpostázom.

2016. okt. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen az hogy még nem találtam meg egy ritka dísztárgyat amit keresek azt bizonyítja hogy buta vagyok. Ezzel a minőségű "érveléssel" saját magadat ítéled el, egy rossz paródia vagy. És köszönöm, biztosan kiváló felfedezetlen tehetség lehetsz de nem veszem igénybe a szolgálataidat, inkább megkeresem a kész terméket, de ha kell májkrém a tescobol akkor mindenképp felkereslek ha nem lesz szimpatikusabb árufeltöltő.
2016. okt. 18. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!