Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Így jó lenne vagy már mindegy?

Így jó lenne vagy már mindegy?

Figyelt kérdés

Van a városunkba 3 halasbolt és a legnormálisabban így tartják a bettákat(amugy gyonyoruek csak hat...)

- Egy magyon nagyon nagyon pici ,,akváriumba " komolyan borzasztó. Kb 4 literes benne egy úszkáló gaz. És az ott levő kb 8 betta folyton látja egymást mert egymás mellett vannak. Ha pl megérkezik egy csomag betta és én azonnal megveszel egyet úgy hogy pl 1-2 napig vol csak ott vagy esetleg pár órát akkor még egy 30 literes akvába élhet rendes életet vagy más mindegy neki? Normális körülményekkel 300l/h szűrő tetra easy crystal amugy (regen egy 60ast szűrt de édeskevés bele ) élő növények bujkáló fűtő minden ami kell neki igazából

Szóval túlélné?


2016. okt. 18. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel minden rendben lesz vele. :)
2016. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na akkor jó de azért más emberek véleményét is várom. ha tényleg jó akkor lehet hogy veszünk egyett majd persze 4 hét járatás után
2016. okt. 18. 21:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem túlpörgöd. Persze, támogasd azt a boltot a vásárlásoddal, amelyiket a legjobbnak, leghumánusabbnak ítéled, de azért leírom neked azt a két dolgot, ami így hirtelen az eszembe jutott.


1. Azért legyél tiszában azzal, hogy ezeket a dögöket milyen körülmények között tenyésztik.


2. Garancia semmire nincs. Persze, el lehet kerülni néhány problémát, ha normális boltból veszel halat, de van egy sor probléma, ami nincs "ráírva" a halra: mennyire erős az immunrendszere, hajlamos-e daganatos megbetegedésekre stb.

Csak hogy mondjak egy példát: a város legjobb kereskedésében vett sziámi harcos halam hajlamos volt a szorulásra. (Te, amire rájöttem mi baja van, azt hittem leőszülök.)

2016. okt. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!