Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Így már mehet más bele vagy...

Így már mehet más bele vagy igy is jó?

Figyelt kérdés

Engem má' eléggé ismernek itt tudjátok én vagyok a kislány a problámés akváriummal . Szerintem a halasboltba is így hívnak már csak ott okoskodó kislány vagyok :D 12/L amugy .

54 l

10 neon

1 anci

2 helena csiga akik erősen petéznek már több mint 20 pete lehet de eladásra fognak kerülni.

szűrő: hydor professional 150 600 l /h nagyon gyenge sodrással mert különben elrepülnek a neonok :DD Így is jól nyomja. Mehet más vagy pont elég? Okéoké tudom neon 90 l től de ezt a diszhalinfo találta ki amúgy a külföldi oldalak 60x30x30 at írnak :// Szóval így elég? Jaés amúgy vannak csigák jó sok (hólyag,kis tányér)



2016. okt. 21. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt én nem tudom mi mehet még bele, csak annyit tudok, hogy azok a csigák szaporodnak mint az állat, és jó ellenük a törpe gömbhal.
2016. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Melyik csigák? A helenák vagy a hólyagcsigák,tányércsigák. A helenákat a csigák ellen vettük dehát ha 4et megettek 2 hét alatt
2016. okt. 21. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Messze nem optimális, de elmegy.

A neonoknak a literszám nem igazán fontos, 50 liter körül is elvannak, csak hosszabb hely kéne nekik.

Az ancinak jóval nagyobb terület kéne, de így, hogy nincs más talajlakó talán nem csinál gondot. Őt érdemesebb lenne elpasszolni olyan helyre ahol van neki elég alapterület.


Ez, ha így marad, bőségesen elég, nem azért mert a szűrés nem bírna többet, hanem mert kicsi a hely. Anci nélkül mehetne még 5 oto vagy törpe páncélos.

2016. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó ! Az anci egyébként kb. 4 cm-es . Nem terrorizálja a lakókat. Remélem nem is fogja :D
2016. okt. 22. 09:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként anyukám már majdnem megvette bele a red cherryket de sikerült lebeszélnem róla
2016. okt. 22. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!