Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki tudja ez milyen növény?

Lacijanika kérdése:

Ki tudja ez milyen növény?

Figyelt kérdés

Ezt nem olyan rég még nyáron egy tóból hoztam haza az aksiba. Egy edénykébe táptalajba és pici kavicsokkal berakva az aksiba így él és növekszik. Csak azt nem tudom milyen fajta mi a neve.

[link]

[link]


2016. okt. 23. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán?


[link]

2016. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. okt. 24. 16:19
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Én mocsári lizinkának nézem, de nem vagyok benne biztos. Ízeknél elvágva jól szaporodó növényke az látszik rajta, érdemes az ép részeket levágni és újra ültetni. Amennyire engedik a halak tartsd alacsonyan víz hőfokát ha szabad vízből gyűjtötted bizonyára meghálálja a hidegebb hőfokot.
2016. okt. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom meghatározni milyen növény is lenne ez ami a képen van.
2016. okt. 25. 18:45
 5/8 A kérdező kommentje:
2016. okt. 25. 18:49
 6/8 A kérdező kommentje:
2016. okt. 25. 18:52
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Én még mindig pénzlevelű lizinkának nézem.:D [link]
2016. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A növénytől függetlenül, lehet nem ártana valami buborákos filtrálót beépíteni mert elég zavaros a víz. A felszálló levegő buborák áthajtja a vizet egy nem túl finom, szitált homokból készült és nejlonharisnya zacskóba zárt homok szűrőn és a visszafolyó víz már nem lesz zavaros. Még apám épített ilyen szűrőt egy 100 l-es akváriumhoz. Az folyamatosan működött és utána már mindig tiszta volt a víz.
2016. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!