Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 3 orás utat kibir neonhal és...

3 orás utat kibir neonhal és vörösfejülazac?

Figyelt kérdés
3 orás lenne az ut haza fele és nemtudom eldönteni vegyem e meg öket ?
2016. nov. 11. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem tudom eldönteni, megvegyem-e őket.

Szerintem leginkább a hőmérsékletingadozástól függ. Ha autóban viszed, és megfelelő hőmérsékletet biztosítasz, akkor van rá esély. Ha gyalog 3 óra, akkor nem annyira. Szóval jó lenne, ha pontosabban leírnád. Egyébként ahol laksz, onnan csak 3 órányi járóföldre tudod megvenni ezeket? Mert én tudnék tőlem 5 percnyire is olyan boltot, ahol ilyesmit árulnak.

2016. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
simán , ha elég melegbe vannak.
2016. nov. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

És, ha teszel melegvizes palackokat a zacskó mellé?

Csak nehéz kikalibrálni pontosan milyen meleg legyen:(

nem jó ez így. muszáj??


Azt hittem gyalogolni kell a neonhalnak..:)

2016. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végul is nemvettem meg oket , hőmérsékletingadozás nemtenne jot nekik ugyhogy nemutaztak ma sehova ahalak majd legkozelebb.
2016. nov. 11. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Igaz, nem vág a témába, de egész nyugodtan írd külön a "nemtudom", "nemvettem", "nemutaztak", stb. szavakat. Tehát: nem tudom, nem vettem, nem utaztak.
2016. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a hármas voltam, én is ezért nem veszek karira akváriumot mert félek megfáznak a halcsik!! :D
2016. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: az akváriumot és a kellékeket megveheted attól. A halakat meg akkor kell beletenni úgyis, amikor már minden összeállt. Oké, hogy a hal a lényege, de ha materiálisan nézed, a hal a legjelentéktelenebb dolog a képletben.
2016. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van ilyen thermo szatyor, ami jó pár óráig tartja, akár tömegközlekedéssel is tudod szállítani benne. egy hátizsákot kitömsz pólókkal és abba rakod a zacskót, tuti nem lesz bajuk.
2016. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!