Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baj?

Westside13 kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

80 literes akváriumom van. Ha hazaértem, leírom a készülékek adatait is, de mind a szűrő, mind a levegőztető és a melegítő optimális az akváriumba, régebben már működött az aksi ugyanezekkel a cuccokkal.


A probléma az, hogy először 4 neon és 2 razbóra került bele. Ezt tudtam, hogy kevés, és az egyik neon napokon át depizett az üvegfallal szemben az aksi alján. Egyik nap arra jöttem haza, hogy meghalt. Gondoltam, amiatt van mert kevesen vannak, így hoztam még 5 neont. Így jelenleg 8 neon 2 razbóra és egy kis anci lenne benne. De tegnap az egyik neon egész nap a vízfelszínén vergődött, néha tovabbúszott, néha csak a víz sodrása vitte.

Ma reggelre meghalt, a színe kifakult, a hasán pedig egy nagy fehér folt lett. Neonbetegségre gyanakszom.


Mi lehet a baj? Lehetséges, hogy csak nem bírta ki a költözést ( 2 napja jöttek), és attól lett baja?



2016. nov. 14. 07:53
 1/2 anonim ***** válasza:
bejárattad a szűrőt?
2016. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, vagy másfél hónapot is járt halak néllül.
2016. nov. 14. 18:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!