Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aquael turbo filter 1000...

Aquael turbo filter 1000 megfelelo egy 70 litres aksiba?

Figyelt kérdés
2016. nov. 14. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
:D írd le még vagy 3103023 szor xD
2016. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Veletlen volt :D Elore helytelenul irtam,es azthittem sikerult kitorolnom a kerdest :D De nem :D
2016. nov. 14. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
nem para fiacskám, inkább 2 szer mint 1 szer se
2016. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hello!


Azért az a neve hogy Aquael turbo filter 1000 < és itt a lényeg, hogy 1000.

Mert 1000 liter vizet mozgat meg óránként ha maxon áll.

Ami azt jelenti hogy az aksid vizét, (matekórán te is részt vettél) óránként 14 szer forgatja át. Ami azt jelenti hogy nemhogy semmi maradék nem lesz az akváriumban ,de szép tiszta lesz a vized is.

Túlszűrt víz nincs , ha minimálisan 5 ször át van szűrve a vized az is elég lehet, a 10 x-est ajánlják, annál nem lesz probléma. Ámbár nagyban függ, hogy milyen hal van benne, mennyi növény, hányszor cserélsz vizet és mennyit, mennyi felesleges haleledelt pakolsz be.


Remélem hasznos voltam.

2016. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
túlszűrt nincs, csak túl áramoltatott. a kezdők 99% nem érti a kettő között a különbséget. a szűrőanyag térfogata (felülete) a lényeg. egy 2000 l /h powerhead szivacs nélkül pont semmi se ér.... :D
2016. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!