Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Otocinclus mennyire kene...

Otocinclus mennyire kene aktiv legyen?

Figyelt kérdés
A napokban vettem 5 oto-t, olvasgattam azelott roluk, de sajnos lehet, hogy nem eleget, amiutan az akvariumba kerultek, nekifogtak nyalogatni az algat (van egy kicsi barna alaga), de mintha most kicsit megtorpantak volna, nem latom kajalni oket, es azt sem, hogy szamottevoen kevesebb alga lenne az akvariumban. Nem tudom, hogy termeszetes viselkedesuk alapjan mennyire kene aktivaknak kellene legyenek, nalam neha fel vannak tapadva az uvegre, novenyekre, van amikor uszkalnak. Most vannak meg negyedik napja, eddig egyik sem hullott el, bar gondolom ez azert meg nem minden. Tehetek valamit ertuk, vagy esetleg esznek ok, csak en nem latom. Lehet tul reagalom, kepes vagyok tul aggodni a dolgokat. De nagyon nem szeretnem, hogy elhuljanak
2016. nov. 29. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel eteted őket?
2016. nov. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig kulon meg nem etettem oket, mert van barna alga amit legeleszhetnek, adjak nekik valamit?
2016. nov. 29. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
istenkém... persze, h adjál... és még azóta se olvastad el az igényeiket? mindenevő vegyél neki normális kaját mert nem fogják így nálad sokáig húzni...
2016. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En azt olvastam, hogy inkabb algaevok, es legjobban a termeszetes algat szeretik, sot igen nehez raszoktatni rendes kajara oket. De nem szeretnek vitat nyitni. Szoval akkor szerinted mit adjak nekik?
2016. nov. 29. 14:18
 5/7 anonim ***** válasza:
fagyasztott kaját (artemia, vörösplankton, daphnia, cyclops...), jobb minőségű talajlakóknak való kaja (pl ; sera vipachips)
2016. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+ zöldség (tök ,ubroka, cukkini....)
2016. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de nem tudom ,h hol olvastál utána

első találat:


"Táplálkozás: Mindenevő, de elsősorban az algát kedveli."

2016. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!