Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Üdv! 72L-es az akvárium....

Krissy15 kérdése:

Üdv! 72L-es az akvárium. Szűrű EheimBiopower240.6 amanda lazac,8 zöld neon,2 ramirezi és 4 sakura garnéla van benne. A kérdés, hogy garnélát vegyek még bele vagy más fajta tisztító halat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad mióta van meg, de szerintem várj rá egy kicsit, ha még friss a cucc.


A garnélák el fognak szaporodni. Igaz, a ramik enni is fognak belőlük, (azon csodálkozom, azt a 4-et békénhagyják...)

de ha vannak mohák, bujkálók, stb, akkor úgyis lesznek túlélők, amik szintén fognak szaporodni, és pár generáció múlva lesz egy csomó garnélád.

2016. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
miért kéne tisztító hal? ő is terheli a vizet. a garnáléknak nem épp optimális közeg, a ramik szarrá fogják őket stresszelni, kicsit nőnek még és a felnőtteket is meg fogják enni.
2016. nov. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

eléggé friss, 1 hetes. a garnik 6an voltak, sajnos 2 elpusztult. van hova elbújniuk és azt nem tapasztaltam, hogy a ramik piszkálnák őket.

tisztító hal alatt pontosabban a páncélos harcsákat értettem.

2016. nov. 30. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok mondjuk túl sokat nem tisztítanak, egy kis ételmaradékot néha felcsipegetnek.

Szerintem várj egy kicsit. Nézd meg hova fejlődik a garnéla vs ramirezi dolog.

2016. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(a kicsiket úgyis fogják enni)
2016. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!