Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legnagyobb hal...

Melyik a legnagyobb hal választékkal rendelkező bolt budapesten?

Figyelt kérdés
Valamint mennyi ideig lehet halakat szállítani autóban? Kb másfél órára élek a fővárostól attól függően, hol helyezkedne el az üzlet.
2016. dec. 3. 13:08
 1/7 elwera ***** válasza:

A nyugati pályaudvar mellett balra van a

- Vadon díszállat: 1067 Podmaniczky utca 27.

- Atlantisz díszállat: 1067 Eötvös u 28.


Nyugatitól jobbra van a

- Kutsera díszállat: 1062 Váci út 1-3. Westendben az alsó szinten baloldalt.

- Rája díszhal: 1132 Visegrádi u. 14.

2016. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 elwera ***** válasza:
Nem olyan nagy boltok, de a 4 bolt egymáshoz pár perc sétára van.
2016. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel még mindig nem kaptál választ...

Nem vagyok pesti, de ha arra járok, a Podmaniczky utcában levő Vadon díszállat-kereskedést, ha tudom, útba ejtem. Nem tudom, hogy a helyi viszonylatokhoz képest milyen a választékuk, de hogy baromi egészségesek a halaik és hogy mindig találni náluk jó néhány különlegességet, az biztos.


Amúgy nézelődni akarsz vagy pontosan tudod miért mennél? Mert utóbbi esetben fel kéne hívnod néhány, számodra szimpatikus boltot, hogy van-e éppen náluk az a faj.

2016. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 patterson ***** válasza:
a Rája nagy választékú,de gúglizd ki a díszhaltenyésztő,díszhalkereskedéseket,ha már tudod milyen halakat akarsz,és mekkora akit.Ha békés nano halakat ( max 8 cm )keress rájuk mik tartahtók együtt! ragadozó ( sügér,egyéb ) más műfaj nekik nagy aki (min 300 l) kell.1.5 óra még elmegy,ha nyomnak oxigént a zacskóba (ezt telón kérdd meg )és hőszigetelve szállítsd (hungarocell doboz),vagy karton pokrócba csavarva.ha van még kérdés,itt szívesen válaszolok ! :)
2016. dec. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Zsozsi halodája, kék frontosa
2016. dec. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"békés nano halakat ( max 8 cm )"


:DDDD


te se vágod, h mik azok a nano halak :P

2016. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
a törpegömbhal is milyen békés :DD
2016. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!