Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen alga lehet?

Ez milyen alga lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2016. dec. 4. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
szép barna
2016. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es mivel tudom kiirtani?:D
2016. dec. 5. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
a gyenge fény, szilikátok , és a nitrát is okozhatja, de induló akváriumoknál is gyakran kialakul. írj le mindent az akváról.
2016. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

70 liter

Egy aquael turbo 1000 belso szuro

Es egy Hailea RP-400-as belso szuro

Vilagitas valami noname akvariumi lampa azt irja a neonon 36 W ( hamrosan kicserelodik ket 18 W-os T8-as neonra)

Van benne Amazonaszi kardfu, anubias, Cryptocoryne, Indiai vizcsillag, Vallisneria

14 neon es 4 oto harcsa lakja

Lassan 1-2 honapos az akva, nem tudom pontosan az indulas idejet.

Ma kidobtam a koveket amin volt alga, a fakar leduvickoltam, volt 50%-os vizcsere, aljzatporszivozas

Easy life Carbo es Profito a tapozas, crypto es echindorus gyokerehez van easy life rootstick dugva.

Hat ennyi lenne.

Most meg rendeltem a szurotartjokba sera spihorax minit kitoltom azt a helyet ami meg van.

Eleg kemeny a vizem, es a PH is kicsit magas, ratalaltam a neten egy olyanra, hogy Sera Turbo Peat, azt is rendeltem. Azt irja, hogy segit kicsit levinni a PH-t es a KH-t.

Nos ez az osszes info :)

2016. dec. 5. 20:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Talan arra gyanakszom, hogy ennek a lampanak regi lehet a neon csove ( ajandekba kaptam, hasznalt) es azt olvastam, hogy a barna algat elosegitik az elhasznalt fenycsovek. Hatha ha cserelodik a vilagitas megoldodik.
2016. dec. 5. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
igen , az is algásíthat ,cseréld ki , várj 1 hónapot és ha nem múlt majd akkro elég törni a fejed :)
2016. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!