Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért csipkedik a nőstény...

Danielg kérdése:

Miért csipkedik a nőstény vitorláshalat a hímek?

Figyelt kérdés
Van 3 vitorláshalam. 2 hím 1 nőstény. Az egyik hímmel párosodott de nem lett belőle semmi, akkor úgy őrizte a hím hogy semi nem mehetett a közelébe. Most pedig felváltva csipkedik a másik hímmel.

2016. dec. 9. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
mekkora akvárium?
2016. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
160 liter
2016. dec. 9. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:

elég furi ,h a nőstényt verik, sőt nagyon. a kivált pár szokta csesztetni a többit ikrázás idején. sztem a pár veri a 3. halat, ami akár lehet nőstény akár hím, szabadulj meg tőle ,mert halálra fogják csesztetni.

ezért ajánlatos legalább 300 literbe tartani őket ,h ilyen ne történjen meg.

2016. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos ott is megtörténhet én úgy orvosoltam anno, hogy az egykének is szereztem egy párt így felosztották az akváriumot és nem stresszelték halálra egymást. Azt viszont nem tudom, hogy kisebb helyen is eredményes lenne e. A dús növényzet is sokat segíthet, hogy ne legyen mindig szem előtt de sajnos bent van a pakliban, hogy ki kell venned.
2016. dec. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!