Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány darab Guppit tarthatok...

Hány darab Guppit tarthatok 54 literes akváriumban?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat

2016. dec. 11. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
10-15, ha csak guppi lesz benne.
2016. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 10 is elég. (Természetesen csak hímekre gondolok én is.)
2016. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Sokat számít a dús növényzet és a jó szűrés de én is kb 8-10 hímet mondanék mert az a tapasztalat, hogy idővel mást is szeretnének tartani melettük pl garnélákat, csigát, hogy érdekesebb legyen az összkép. 8db a nőstényből is mehet ha azok tetszenek, természetesen hímek nélkül. A vegyes tartás nem ajánlatos ekkora helyen és egy akvárium mellett.
2016. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
Ne hallgass a sok okostojásra! Tarthatod őket vegyesen, legfeljebb szaporodnak majd. A kicsiket el lehet adni. Nekem 75 literes van, adtam már el egy csomó mollit, plattit és tapadóst is. Ha jó a viz és jól van berendezve, akkor nem lehet baj.
2016. dec. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
kinek adod el ? :D talán ingyen elviszik takarmánynak...
2016. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
A tapadóhalas válaszadónak.:D Senki nem mondta, hogy nem lehet vegyesen tartani csak akkor számolni kell a szaporulattal és a beltenyésztés ártalmaival is. Felelősségteljesen ezt nem nagyon lehet megoldani 1db 54 literes akváriummal.
2016. dec. 13. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!