Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek jobb lett?

Szerintetek jobb lett?

Figyelt kérdés

Újragondoltam az aksit. Kisebb létszám,új növények,új sötét talaj,és amint az anyagiak engedik lecserélem a szűrőt egy 160-asra. A növények elrendezésében,illetve a dekorációban bizonytalan vagyok, ötleteket szívesen fogadok, hogy lehetne mégjobb.

1.kép ilyen volt, 2.kép ilyen lett :-)


[link]


[link]



2016. dec. 11. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal jobban tetszik az új. :) Ügyi vagy.
2016. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Kicsit környezet idegen az a fehér bujkáló, lehet kötöznék rá 2-3 tő anubiast, vagy damillal, hálóval rögzítenék rá karácsony mohát. Viszonylag hamar ránő, ami után levehető a rögzítés, de benövi, ott is maradhat, és ha elkezd nőni, természetesebb hatású lesz.


Még annyi, hogy a talajporszívózásra nagyon figyelj, minden részleges vízcserét aljzatporszívózással szívd le, mert ebben a nagyszemű talajban nagyon könnyen megül a mulm.

2016. dec. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Részben igen, részben nem. A halaid egyáltalán nem igénylik a sötét talajt. Az eredeti homokod túl apró szemű volt, az a fajta ami befojtja a kényesebb növények gyökereit, de túl nagy szeműre cserélted le. Ezek a bumszli bazaltrögök a növények szempontjából szinte nem is léteznek, nem tud rendes gyökérzet kifejlődni benne. És rengeteg gondod lesz vele, mert telemegy kosszal és nehéz kitakarítani. Az eredeti talajod legalább az igénytelen növényeknek jó volt és normálisan takarítható.
2016. dec. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!