Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 160 literes akváriumba milyen...

160 literes akváriumba milyen díszhalakat ajánlotok? Jbl Cristalprofi e701-es külső szűrőre gondoltam, növényekkel, mohával. Nem szeretnék elevenszülőket. Köszi.

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 09:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam neonhalakra, zebradániókra, ékfoltos/rózsalazacra, ancira, páncélosharcsára és még pár garnélára. Megfelelő párosítás lenne? Mennyit mehetne belőlük? Vagy kinek milyen elképzelései vannak?
2016. dec. 23. 09:37
 2/6 anonim ***** válasza:
túl sok faj, a rajhalakból 1 max 2 faj. a garnélát megeszik a halak. és én választanék a cory és az anci közül is, elég 1 talajlakó.
2016. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyat még sehol nem olvastam, hogy a garnélát (főleg a sepregetőt, ami 10 cm) megennék a halak. A garnélától csak az anci lenne nagyobb.
2016. dec. 23. 10:41
 4/6 anonim ***** válasza:
nem írtad ,h sepregető... gondolatolvasó még nem vagyok.
2016. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jogos. :D
2016. dec. 23. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:
a sepregető mellé coryt tennék, az anci területvédő, hajkurászhatja a garnélát, ha nem is bántja.
2016. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!