Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aranyhalnak lehet kutyatápot...

Aranyhalnak lehet kutyatápot adni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam ,hogy adnèk kiegèszitèskèppen heti 5-8szem

Tápot mivel ez sokkal olcsóbb.De kapna Sera goldy gran-t



2016. dec. 28. 19:15
 1/4 Pitbull-lecsó válasza:
Lehet, de az esetek többségében csak egyszer.
2016. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel olcsóbb aranyhal kaját? Van pár, ami kedvezőbb árú.
2016. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mert az olyan is... etesd zöldséggel, lemezes spiruinával, ha az etetésük gond, meg se kérdezem ,milyen körülmények között tartod...
2016. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Amikor aranyhalaim voltak az etetésük volt a legkevesebb költségű dolog. Én mindig főzőcskéztem porcióztam nekik a kaját. Ha olyan alapanyag került a kezembe mindig félretettem egy darabkát és amikor volt időm elkészítettem a halkaját és lefagyasztottam a felesleget. Szorgos feketerigóként gyűjtögettem a gilisztákat és a tóra jártam planktonhalászatra.:D Volt ugyan aranyhaltápom és algatablettám is de jobban kedvelték a félig főtt, forrázott, vagy nyers kaját és a saját gyűjtésű balatoni algát. Sajnos valószínűleg a kutyatápot is megeszik, csakhogy a szervezetük nem tud mit kezdeni vele, jobb esetben emésztetlenül távozik, rosszabb esetben megmérgezi, vagy súlyos bélgyulladást kap. Még a macseknak sem ajánlott kutyatápot adni, ne gondolkodj ilyen dolgokon. Rendben van, hogy csak megkérdezted de inkább azt kellett volna kérdezni, hogy milyen házi készítésű kaja adható.
2016. dec. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!