Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettát hány nősténnyel tartsak?

Bettát hány nősténnyel tartsak?

Figyelt kérdés
Ha egyátalán lehet... 100l-es lenne az akváriumuk. Csak ők lennének esetleg pár páncélos harcsa. (1 hímre és 3-4 nőstényre gondoltam). Köszönöm a segítséget előre is.

#akvárium #betta #száz liter
2016. dec. 30. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg jó! Csak hím ne legyen még egy!
2016. dec. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából szerencse kérdése. Van olyan hím amit 50 literben is együtt lehet tartani nőstényekkel, de olyan is lehetséges, hogy semekkora helyen nem tűri meg őket. Igaz hogy ezek végletek, de előfordulhatnak. Ha egy átlagos hímről(nem birka de nem is gyilkológép) beszélünk akkor 100 literben már nyugodtan lehet együtt tartani 3-4 nősténnyel.
2016. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Sőt, néha még a nőstények is veszekednek.:D '100-literes akváriumnál szerintem is mehet a tervezett darabszám és a harcsák is. Addig azért várj a halakkal amíg a növényzet elszaporodik és készíts bújóhelyeket is.
2016. dec. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :D
2016. dec. 30. 08:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a nőstényeket előbb tegyem bele mint a hímet, hogy föl tudják fedezni a lehetséges búvóhelyeket?
2016. dec. 30. 08:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyors növésű növényekre gondoltam, amik sok búvóhelyet biztosítanak majd, vasfákkal, tegyek bele még pluszba kókuszdió üreget?
2016. dec. 30. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
stabil vagy tesó, jó lesz így. nekem 140 be volt 1 hím meg 4 nőstényem
2016. dec. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
Igen, így jó lesz ahogy írtad.
2016. dec. 31. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!