Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha szépen megkérlek titeket,...

Ha szépen megkérlek titeket, valaki össze rakna nekem egy akvárium szettet, úgy hogy az akvárium egy 72l-es (60x30x40) és csak a műszerekben kérek tanácsot (fűtő, szűrő (belső)? Az egész egy kezdő akvaristának Köszönök szépen mindent előre.

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Világítást rakj a tetejére!Szűrőnek ebbe az aksiba ajánlanám az eheim aquaball 130(60l-130l-ig lehet állítani)vagy ha szűrőre kevesebbet szánnál EHEIM Liberty 2041 - 130 L melegítőre mindenképp szükség lesz mondjuk ebbe az aksiba sztem jolesz az EHEIM - JÄGER 75W talaj valami apró kavics(szerintem a fekete színű aprókavics nagyon jól néz ki)növények pl a Vallisneria Spiralis az nagyon szépen mutat háttérnövénynek meg a Vallisneria americana natans.Elöl kissebb növények.És hogyha belülrőr rendezed be az akváriumot akkor NE használj kerámia cuccokat pl.:kerámia kastély,búvár,koponya kincsesláda,mert ezek elgyerekesítik az akváriumot és nem hasonlít a halak természetes élőhelyére.Inkább gyökereket fadarabokat és köveket használj erre a célra,szebben mutatnak és a halak élőhelyére is jobban hasonlít.

Ha valami kérdésed még van írj privátba.Sok sikert:D

2017. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
kérdés,h mennyit szánsz rá? ki lehet hozni szolidabban is, vagy több száz ezerért is :D azért ,ha kezdő vagy sztem a halakat se ártana átbeszélni, még a végén megfogadod az eladó "jó tanácsát" :D aztán dögleni fognak a halaid. azt meg gondolom te se szeretnéd :)
2017. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is segíthettek 54 litereshez
2017. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. jan. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naggyából ja #2-el egyetértek
2017. jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!