Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy betta hímet kifejle...

Pollák Krisztina kérdése:

Vettem egy betta hímet kifejlett egy szintén teljesen kifejlett nőstény mellé és a nőstény kopoltyűján-fején 2 fehéres-sárgás függőleges csík van és lefekszik és megmerevedik egy kicsit. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Normális hőjü vizbe + akváriumba vannnak..
2017. jan. 3. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
milyen az a normális hőjű víz +akvárium? megvan 70-80 liter? a víz legalább 27 fokos? a szűrő nem túl erős? áramlást nem szeretik.
2017. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nőstény bettán jelentkező függőleges csíkok a párzási hajlam jelei. A hím nem épít buborékfészket véletlen?
2017. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi

Mèlyebbre raktam a szűrőt igy kisebb lett az áramlás. A hím meg igen elkezdett èpíteni egy mèg pici fèszket de dolgozik mèg rajta. A nőstèny "normális" lett; vègre èli világát az akváriumba. Köszi a tanácsot.

2017. jan. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!