Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Xifot szétszednék a szumátrai...

Xifot szétszednék a szumátrai diszmárna?

Figyelt kérdés

Az a vicc hogy akvárium dobozán fényképen együtt úszkál a xifo és a diszmárna. Hibás?

Azt olvasni a diszmárnákról hogy a nagy úszójú halakat csipkedik.

Mikkel lehet tartani?


2017. jan. 5. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint kötekszik az mindenkivel. A nagy/hosszú/ fodros úszójú halak potenciális áldozatai a csípkedő halaknak. Kisebb úszójú halakkal próbálkozz, több egyeddel, hogy eloszoljon a zaklatás. Szerintem.
2017. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Vettem 6 neon halat. egyiket kicsinálták.. át raktam másik akváriumba, mert csipkedték, de holnap lehet visszaviszem őket
2017. jan. 5. 20:48
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy fórumon azt irta valaki, hogy neki neonhalakkal van, és szinte észre se veszik, elvannak.. hát.. nem tudom az milyen akvárium lehetett
2017. jan. 5. 20:49
 4/15 anonim ***** válasza:

de buta vagy :DDDD ha cápa lenne a dobozán akkor azzal akarnád tartani? :DD az csak illusztráció :DDD

megfelelő méretű akváriumban megfelelő csapatban nem nagyon foglalkoznak senkivel("esetleg a nagy úszójú halakat"), főleg nem a neonnal...


hány szumid van mekkora akváriumba?

2017. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én is neonokkal tartottam amíg meg volt a 140 literesem, 10 szumi + 15 neon. csak egymással foglalkoztak.
2017. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
110 liter, van 10 szumátrai
2017. jan. 5. 21:09
 7/15 anonim ***** válasza:
az jónak tűnik, nem csak az elhullott neont ették? láttad ahogy kergetik?
2017. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
növényt is vettem még szétültettem, de kergették, láttam, a neonok elvoltak a sarkokba lent, de mindig volt olyan hogy arra ment a márna és elkezdte üldözni csipkedni.. Meg most nem tudom mi van velük, de nagyon aktivak.. a növényt is úgy csipkedik, mintha szét szednék a berendezést
2017. jan. 5. 21:59
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
ezek vérmárnák :D fényképezd már le az akváriumot
2017. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Salx Narval ***** válasza:
Nálam sem zaklatták a többi halat, a kisebb ékfoltosokat és fátyolosabb farkú dániókat sem. Adj növényi eredetű kaját is akkor talán békén hagyják a növényeket. Próbáld dúsítani a növényzetet a neonok védelmében, bár nem hiszem, hogy a szumi elől bármelyik hal is meglóghatna ha az üldözőbe veszi és nem csak kergetőzni akar, piszok gyorsak.
2017. jan. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!