Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miert felnek a szumatrai...

David2014 kérdése:

Miert felnek a szumatrai tetrazonak az erosebb fenyben?

Figyelt kérdés
azt vettem eszre , hogy csak akkor aktivak amikor felhomalyban vannak, tehat nem eg az osszes fenycso csak 1, vagy reggeli szortfeny a szobabol. a letszamuk 16, szoval nem lehet hogy kevesen lennenek, a hely is eleg tagas mivel 300 L ben vannak, a kondiciok kivaloak szamukra, dus novenyzet , tagas uszoter , buvohelyek is vannak es megis. en csak a fenyre gyanakszok, mivel mast nem tudtam leszurni, a taplalekuk is megfelelo szerintem: lemezes tap, fagyasztott tobbfele, spirulina. kinek van meg hasonlo tapasztalata veluk?

#szumatraitetrazona
2017. jan. 7. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Adjàl nekik fagyit is. Milyen a pilács?
2017. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl fehèrszúnyogot , artemiát. Szebbek lesznek.
2017. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kapnak fagyasztott tapot is amint korabban is irtam: artemiat, cyclopszot, voros szunyogot
2017. jan. 7. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
és milyen a pilács? olvasást még gyakorold kicsit :P
2017. jan. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
te meg gyakorold a helyes magyar irast :)
2017. jan. 8. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
te full buta , egy igazi retardált vagy... csak a lényeet nem írtad le, hogy hány wattos a világításod, és még külön kérdésre se... sekélyes egy jószág vagy :P
2017. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

az ilyen retardaltak miatt bukik itt a forum, akiknek az iq ja az 1 et is alig uti meg, szegyeld magad.

elonyodre valik ha csendben maradsz !

2017. jan. 9. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:
de minek kérdezel ,h ha annyira kretén vagy ,h ez se megy, ennyi infóból nem fog tudni segíteni se én se más... erre mikor jössz rá éleszész professzor ? :D
2017. jan. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utoljára kérdezem milyen a világítás? :P
2017. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!