Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova tűnt a garnéla?

Hova tűnt a garnéla?

Figyelt kérdés

5 napja nem láttam a garnélát az akváriumomban. Az első egypár napban csak arra gondoltam, hogy elbújt, aztán kezdett gyanús lenni. Ma elkezdtem "nagytakarítani" az akváriumot, kiszedtem minden díszt, követ, növényeket, de semmi. Aztán arra gondoltam, hogy talán elpusztult, és valahol az aljzatban van beásva. Feltúrtuk az aljzatot. Semmi.

Az akvárium fedett volt, a szűrő zsinórjánál volt csak a teteje szélénél egy háromszögletű kis rés, igaz kifért volna rajta, de ne akkor az ágyamban landolt volna, ahol meg szintén nem találkoztam vele... Már megnéztük az ágy alatt, a padlón, mászott talán egy kicsit és ott pusztult el, de egyszerűen sehol nincs.

Mollikkal és guppikkal tartottam együtt. Eddig nem tűnt úgy, hogy bajuk lett volna egymással. Meg még nem is akkorák, hogy egyáltalán kárt tudtak volna tenni benne.

Volt valakinek hasonló esete garnélával? Egy sepregető garnéla volt.


Komolyan nem tudom elvitték az ufók, én most már nem tudok mire gondolni .... ! :D



2017. jan. 7. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
kipurcant és megették a halak
2017. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a guppik meg a mollik ilyen "vérszomjasak" lennének? mert akkor konkrétan azalatt kapták szét, hogy dolgozni voltam, olyan szinten, hogy semmi felismerhető részei sem maradtak. És még a haltápot is benyomták utána....? Hihetetlen...

Konkrétan 5 molliról 4 nagyobb guppiról és pár, kb 8 db kicsiny guppiról van szó.

2017. jan. 7. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Simán megehettek
2017. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Erik.-.vagyok ***** válasza:
A mollik és a guppik azér nem ilyen dúrvák. Meg amúgy is biztos meg maradt volna a páncélja. :D
2020. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!