Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen otthon készített...

Milyen otthon készített dolgokat lehet ak akváriumba bele rakni? Ami szép és mutatós.

Figyelt kérdés

esetleg tippeket kérek hogy tüntetitek el a levegőztetőt, mondjuk egy díszbe hogy csak a bubik legyenek láthatóak, meg esetleg a cső,


próbálkoztam már olyannal h a kavicsok közé rakom, de annyi kavicsom sincs meg fel löki magát a felszínre,

tudtok segíteni???


2010. máj. 5. 12:47
 1/3 anonim válasza:

minden anyagot felhasználhatsz ami kicsit sem oldódik vízben. ha nem tudod eldönteni ajánlott tesztelni.

mészgyanús anyagot először kenj be ecettel és ha kicsit is pezseg tedd el mert az akváriumban megöl mindent. (tengeri kagylók kifehérítették nálam a vizet teljesen)

kintről hozott fát nem ajánlok akármilyen szép is.

műanyagok mehetnek de lehetőleg ne olyanok amik már érintkeztek erős vegyszerrel.

2010. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azthiszem vannak kagyló alakú levegőztetők. keress rá a neten
2010. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem olyan szűrőm van, ami az akváriumon belül két rekeszből áll. Az egyikben van a szivacs, a másikban van a vízpumpa, ami átszívja a vizet a szivacsszűrőn. A levegőztetőt a vízpumpa mellé raktam be a rekeszbe. A buborékokat a vízzel együtt fújja ki a vízpumpa. Nagyon jól néz ki, és nem látszik a levegőztető cső.

Lehet kapni kagyló, tengeri csillag stb. alakú levegőztetőt is, nem csak porlasztókövet.

2015. jún. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!