Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap vettem két rami halat...

Tegnap vettem két rami halat és 10 db vörös neont a kereskedésben teljesen jól elvoltak egymással de ahogy beengedtem az akváriumba az egyik rami hal agresszívvá vált mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Az akváriumot direkt megpróbáltam dél amerikai stílusban berendezni ezért is vettem melléjük vörös neonokat, úgyhogy a körülmény megvan nekik maximálisan. Viszont ennek ellenére az egyik rami folyamatosan „üldözi” a másikat az akvárium falának löki és a neonhalakat is folyamatosan zaklatja. Az sérelmezett rami folyamatosan próbál elbújni a szűrő és a növények mögé de mindig megtalálja a másik. :/ mit tudok ez ellen tenni? pár hét múlva lesz egy másik akvárium a házban oda áttudnám tenni egyiket de addig is mit tegyek hogy ne szedje szét az egyik a másikat? akvárium 54l

2017. jan. 16. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
semmit, nem véletlenül 80-100 litertől tartható a rami, gratulálok !
2017. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az állatkereskedést szidd, aki nem figyelmezteti a vásárlót. „gratulálok” (ha nem tudsz építő jellegű választ adni inkább ne szólj hozzá)
2017. jan. 16. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

miért kéne szidnom? neki az a dolga,h eladja a halat, ez meg is történt. a gazda dolga az ,h ellássa a halak igényét, ez nem történt meg...


gondolom h ha kutyát vennél akkro se olvasnál előtte utána ,h mik az igényei,csak a tenyésztővel váltanál 2 szót vásárlás előtt , és már hoznád el a kölyköt...

2017. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
szóval vállald a felelősséget , a halak miattad kínlódnak , mert lusta voltál az igényeiket kideríteni, ne fogd másra....
2017. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jól van vérpistike köszönjük
2017. jan. 16. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
fáj az igazság tunyacsáp? :P
2017. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előzőnek. Neked kellene utána nézni a dolgoknak.
2017. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
és még paraszt se voltam (eddig)
2017. jan. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
ez egy eléggé 2 oldalú dolog,egy részt hibás az eladó is meg a kérdező is,de még még hibásabb az ki nem segít ha tudja mi a baj,már megvette a halat,nincs mit tenni,de segíteni még tudtok
2017. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a cipőboltba, ott is mondania kell az eladónak, hogy ne 38-as cipőt vegyél a 42-es lábadra?


Vagy veszel bmv-t, mert tetszik, és az eladó a hibás, mert nem szólt, hogy 15 litert eszik, meg 100.000 egy szerviz?


Vagy elhozatsz Afrikából egy zsiráfot, és az orvvadász a hülye, hogy nem szólt, hogy nem fér be a 2,3-mas belmagasságú panelba?

2017. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!